کتاب ترانه ی شیرین

اثر لیلا سلیمانی از انتشارات کتاب کوله پشتی - مترجم: افتخار نبوی نژاد-جایزه گنکور

هنگامی که میریام، مادر دو فرزند کوچک، تصمیم می گیرد با وجود عدم تمایل همسران برای بازگشت به کار در یک شرکت حقوقی، زن و شوهر به دنبال یک پرستار بچه می گردند. پس از یک ریخته گری شدید، آنها لوئیس را استخدام می کنند، که خیلی سریع فداکاری کودکان را جذب می کند و به تدریج محل اصلی را در خانه اش اشغال می کند. به تدریج دام تاج وابستگی متوقف خواهد شد، تا زمانی که درام. Birdlike، بلوند لوئیس، که تقریبا بزرگتر از خودش یک دختر است، شعبده بازی با کودکان است. در مصاحبه ای که با پدر و مادر مشکی در آپارتمان پاریس خود داشت، او به آرامی آدم را در آغوش پدرش نگه می داشت، آرامش می داد و فریاد می زد و Mila را از پنهان شدن با تظاهر به اینکه او یک شاهزاده خانم است ناپدید می شود. میریام، مادر بچه، از روز اول خود به عنوان یک مدافع باز می گردد تا ببیند که لوئیس آپارتمان کمرنگ را کاملا برطرف کرده است، به نظر می رسد دو برابر شدن آن در اندازه. هنگامی که پرستار نیز توانایی های او را به عنوان آشپز نشان می دهد، پدر، پل، که مدیریت و ثبت نام موسیقی پاپ، با افتخار دعوت دوستان و همکاران خود را از لذت بردن از شام ارائه شده توسط پرستار کامل خود را. در عرض چند هفته، لوئیس تبدیل به یکی از خانواده ها شده است.


خرید کتاب ترانه ی شیرین
جستجوی کتاب ترانه ی شیرین در گودریدز

معرفی کتاب ترانه ی شیرین از نگاه کاربران
سالگرد روم در فرانسه و برنده برخی جایزه ها من این تصور را داشتم که بهترین ترکیب کودک را نمی خوانم. همانطور که گفتم، خواندن و احساس گناه کردم. o.O

مشاهده لینک اصلی
بر خلاف عنوان که وعده داده و اجازه می دهد ما یک داستان ملایم، صلح آمیز و شاعرانه را بخوانیم، از صفحه اول، یک تصویر وحشتناک و خونین از یک کودک و یک عزیزم، ™ یک کودک که توسط پرستار بچه اش به ما ارائه می دهد. پس از این فصل، موضوعات به صورت درام به نمایش در می آیند. اما نه واقعا! داستان داستان پاسکال و میریام، یک زن و شوهر از عروس جوان پاریس با دو فرزند میا و آدم است. میریام قانون را مطالعه کرده اما در نهایت تصمیم گرفت تا یک زن خانه دار شود و فرزندانش را حفظ کند. مگر اینکه در بعضی مواقع، میریام دیگر با چنین زندگی ای نخواهد بود و می خواهد کار خود را از سر بگیرد. برای انجام این کار، زن و شوهر مجبور به استخدام یک پرستار بچه شدند تا فرزندان خود را نگه دارند. کیمیاگری بین میریام و لوئیس، پرستار کامل quinquage است. و بچه ها در ابتدا آن را دوست داشتند. پرستار وجود دارد والدین در شغل خود به این نتیجه می رسند که به نحوی وظایف والدین خود را رها می کنند. داستان معمولی ازدواج با بچه ها. اما این قتل؟ به همین دلیل من می خواستم آن را بخوانم. در طول خواندن، منتظر نویسنده بودم تا کمی عمیق تر توضیح دهم که دلایل این که پرستار بچه متعهد به انجام چنین جرمی بود، که خیلی کامل بود و هر کس بدون قید و شرط دوستانه نتیجه: سوالات بدون پاسخ. در نهایت، برخی تلاش ها برای پاسخ دادن وجود داشت، اما به اندازه کافی رضایت بخش نبود. سبک و نوشتن لیلا اسلیمانی مایع است. یکی با سرعت سریع روایت می شود. از زمان برنده جایزه مامونیا برای اولین رمان \"در باغ لورر\"، من فکر کردم که لازم است آن را کشف کنیم. این بار، دیدن این که رمان او \"شیرین آهنگ\" در حال اجرا برای جایزه Goncourt، Renaudot و فلور، من به خودم فکر کردم که ارزش تبدیل خواهد شد. نمی توان گفت که ناامید شدم، می گویم این بد نیست. همانطور که انتظار داشتم، من ناراحتی و عصبانیت نداشته ام، اما این کار ایمن است.

مشاهده لینک اصلی
خوب خوب خوب، چگونه می توانم بگویم؟ من معتقدم که در این نقطه، قطار بدون من بیرون رفت. ظرافتی است که بگویم کمی دیده ام و در مقابل یک موضوع متقاعد نشده ام که نمی تواند کسی را بی تفاوت بگذارد. با این حال این مورد است. اگر دو صفحه اول درهم شکسته باشند، این مجموعه یک زنجیره ای از توصیفاتی است که می توان آن را خوانده، اما من اجازه داده نشده به طور کامل وارد این داستان ناقص شده است. من احساس کردم این @ خاموش @ که اکثریت کسانی که کتاب را بخوانند، در مورد شبکه های اجتماعی صحبت می کنند. برعکس، رول تخت، بدون تسکین پیدا کردم و این به ویژه به این دلیل است که کاراکترها به طعم و مزه من حتی حیرت انگیز هستند. من خودم را به پدر و مادر (کمی بیش از حد naïs)، و نه به بچه ها (کمی بیش از حد detestable) نیست. همانطور که برای پرستار بچه، پس از آن، من نمی دانم چه باید بگویم، داستان او کاملا به من دست زده نیست، من آن را (داستان) یافت، و نه درشت و ناموزون. علاوه بر این، رفتار آن را به هیچ وجه توجیه نمی کند، اگر چیزی می تواند این اقدامات غیر قابل تحمل را توجیه کند. به طور کلی من با این خواندن ناامید شدم، من در حال مرگ بودم که از این رمان ناراحت، عصبانی، متلاشی شده بود، که چنین نبود، چون نویسنده در سطح باقی مانده بود با موضوعی مواجه هستم که به نظر من، نوشته های تیزهوشانه تر است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب در کتابخانه مورد ارزیابی قرار گرفت و با امتیاز اول بودن، این کتاب خواندنی و هیجان انگیز بود. نوزادان بر اساس یک داستان معتبر، یک قاتل دو کودک را می کشد. ما در پایان چند صفحه اول شروع می کنیم، ما قبلا می دانیم که داستان چگونه پایان می یابد. و این خواندن را از بین نمی برد، ما می خواهیم بدانیم چه اتفاقی افتاده و چه جرمی ظاهر شد. من نمی دانم چگونه نویسنده این کار را انجام داد، اما من نمی توانم خواندن را متوقف کنم. شکار به ظلم و ستم، به واقعیت رویدادها. و عنوان؟ من اشتباه کردم، آقایان. ادامه در اینجا: http: //amulherqueamalivros.blogs.sapo ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ترانه ی شیرین


 کتاب مرگ شهریار سنگور
 کتاب در جست و جوی زمان از دست رفته
 کتاب سنگ صبور
 کتاب مرسو چه کسی را کشت؟
 کتاب وصیت نامه ی فرانسوی
 کتاب من می روم