کتاب آفتاب خانواده اسکورتا

اثر لوران گوده از انتشارات روزنه - مترجم: آزاده حسینی پور-جایزه گنکور

برندهٔ جایزهٔ ادبی گنکور 2004، معتبرترین جایزهٔ ادبی فرانسه. این رمان حکایت پرماجرای خانواده‌ای ایتالیایی را از سال 1875 تا به امروز به تصویر می‌کشد؛ خانواده‌ای که در جنوب ایتالیا زندگی می‌کنند و علیرغم بداقبالی و سایهٔ شوم سرنوشت بر زندگی‌شان، در تلاش هستند تا با شجاعت و ارادهٔ منحصر به فرد خویش به آرامش برسند. در گذر سال‌ها هریک از اعضای این طایفه به نوبۀ خود در جستجوی راهی برای تغییر سرنوشت است.


خرید کتاب آفتاب خانواده اسکورتا
جستجوی کتاب آفتاب خانواده اسکورتا در گودریدز

معرفی کتاب آفتاب خانواده اسکورتا از نگاه کاربران
با استفاده از باتری، باتری کم است. Scorta Cà ¢ تو chuya »‡ N دائه ° á»\u003e من cA¡i ماهی nA³ng »§a mẠ· تی نهفته» من حزب اسلامی »‡ نیتروژن در هکتار» که تو »™ تی نانوگرم ره cA¡ch rAμ hAe¡n پوشش دادن هزینه »Hết. اطمینان حاصل کنید که شما یک تکه از تکه ها یا تکه ها دارید. چگونه از آن استفاده کنید و برای قیمت پرداخت کنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب زیبایی نوشته شده و حماسه زیبا

مشاهده لینک اصلی
سر بوم!

مشاهده لینک اصلی
یک لمس رایگان است که خواننده را همراه نسل ها حمل می کند، با حس نوستالژی و کاسینی تلخی ثابت، که توسط چندین تابش آفتابی پوشیده شده است، همگی مشابه است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب که جایزه Pix Gancourt در فرانسه را به دست آورد، زندگی پنج نسل از خانواده Scorta را که در یک روستای کوچک در جنوب ایتالیا زندگی می کنند، بررسی می کند. این داستان به دو صورت بیان شده است: اول در شخص سوم و دوم به عنوان اعتراف به کشیش روستا توسط تنها خواهر Scorta در پایان عمر طولانی او. خانواده حداقل تاریخچه ای رنگارنگ داشتند. بنیانگذار اسوراتس یک قانون غیرقانونی بود که از زندان آزاد شد و زن یک روستا را تجاوز کرد (فکر کرد که او خواهرش بود) و سپس توسط روستاییان سنگسار شد. البته، زن باردار می شود و به زودی پس از تحویل پسرش، روکو، می میرد. راکو اسکورتا با ترس و ارعاب قضاوت می کند و به تدریج ثروت ایجاد می کند که منجر به احترام متقابل میان روستاییان می شود. در پایان زندگی او تمام ثروت خود را به کلیسای کاتولیک می گذارد و همسرشThe Mute @ و سه فرزندش را از بین می برد. تلاش های فرزندان خود برای به دست آوردن احترام و زندگی در روستا، در حالی که حفاظت از رمز و راز خانواده خود، تبدیل شدن به تمرکز در بقیه کتاب است. Subplots در اطراف رابطه کشیش کلیسای کاتولیک و فرمانروایان آنها و خاطرات طولانی از مردم در یک شهر کوچک متولد می شود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آفتاب خانواده اسکورتا


 کتاب خیابان بوتیک های خاموش
 کتاب در جست و جوی زمان از دست رفته
 کتاب آفتاب خانواده اسکورتا
 کتاب در جست و جوی زمان از دست رفته
 کتاب خلوت
 کتاب شکارچی صفر